| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, peretii mei sunt murdari, mai ales in jurul patului, din cauza prafului si din cauza ca mai ating cu picioarele acele zone, am vopsea lavabila, cu ce as putea sa o curat?

Răspuns Câştigător
| nadyank a răspuns:

Ii poti curata/spala cu o carpa umezita in apa cu putin detergent sau detergent de vase. Daca se ia prea mult varul, poti "varui" (completa stratul de lavabil) cu aceeasi nuanta, daca e vorba de alb este mult mai simplu deoarece gasesti si in cantitati mici.

3 răspunsuri:
| badboy18 a răspuns:

"da-i cu glet"tongue

| myhaelamar86 a răspuns:

Pui un tablou/poza happy

| ஐKatsu a răspuns:

Cu Pur.
puppy dog eyes