| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Vreau niste idei...ce poze as putea lua de pe net, sa le printez si sa le pun pe peretii camerei mele? Ceva de genul Like A Boss, semnul de like pe facebook si alte chestii...Thx happy

5 răspunsuri:
| Addutzssa a răspuns:

Buna! Uite aici un site cu poze foarte frumoase www.weheartit.com.Sper sa iti fie de folos :* Funditssa? :D

| anonim_4396 explică (pentru Addutzssa):

happy Stiam site-ul acesta (intr-adevar, pozele sunt chiar frumoase)
Mersi oricum! :*

| Addutzssa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok.Ma scuzi ca am postat de doua ori.Nu-mi aparea big grin

| anonim_4396 explică (pentru Addutzssa):

Nu-i nimic happy

| Addutzssa a răspuns:

Buna! Uite un site cu poze foarte frumoase www.weheartit.com. Sper sa te ajute. Funditssa? :* :D