| Asdffd a întrebat:

Heii!

Am mobila albastra, cu ce culoare sa`mi fac peretzii?

11 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Alb sau verde pal oliv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti face peretii mov cu alb. sa zicem ca imparti un perete in doua triunghiuri, unul il faci alb pe celalalt mov. S-au vezi tu.:*

| Marcela a răspuns:

Hii si eu am mobila albastra :X e cul mea fav
fatzi cu albastru deschis asa ii am si eubatting eyelashes

| Vitalie a răspuns:

Albaştri.

Răspuns utilizator avertizat
| dinusinziana a răspuns:

Albastrul merge bine cu un bej deschis sau un galben pal. Daca albastrul nu este strident ai putea sa faci peretii chiar si vernil, dar tot o nuanta deschisa. happy

| deedee_3754 a răspuns:

Ceau:* poti sa-i faci mov, alb, roz, albastru deschis, ce culoare crezi ca s-ar potriviwinkinghappy

| andreutza_5786 a răspuns:

Hm pai poti sa-l faci si pe ala albastru sau albthinking roz

| Meil a răspuns:

Ce zici de un galben, depide ce fel de camera este dormitor, sufragerie...

| eliselis a răspuns:

Cu roz