| Katoky a întrebat:

parintii mei vor sa vobseasca in casa camera mea si nu stiu ce culoare sa imi aleg mobila e albastra!

Răspuns Câştigător
| faaalyoana a răspuns:

Lila deschis, foarte frumoasa aceasta nuanta iar cu albastru se potriveste de minune.

| Katoky explică (pentru faaalyoana):

Mai astept si alte noante ok? si a ta e buna

| faaalyoana a răspuns (pentru Katoky):

Mai merge si roz ..si bleu.

9 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Alb?

| Katoky explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

E bine da mai astept si alte noante ok?

| Katoky explică:

Raspunsurile a fost bune dar mi-a placut mai mult noanta lui faaalyoana

| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Salut nu iti pot da sfaturi despre asta fiind ca am 14 ani si nu prea ma pricep. Dar iti dau un site in care sa te uiti tu si parinti tai va puteti alege culori pentru camera etc. : http://www.savanaculoare.ro/

fundita; x

| ChiyoTheo a răspuns:

Mov, si eu o am la fel:
- camera mov si mobila albastra

| Roxiiiiii a răspuns:

Verde nu foarte aprins big grin

| crisaior a răspuns:

Salut! idei pentru decorarea camerei intr-un fel tineresc gasesti la Casa Magica http://www.casamagica.ro/casa/camere-copii-tineret/