| iuliiiiiiiiia a întrebat:

Heii TPU big grin

Imi ziceti va rog ce format au pozele astea?

https://66.media.tumblr.com/6d37670d73b5734fbbf2a4704ce8 f366/tumblr_o7374omZgS1ujjthqo1_500.jpg

Vreau sa imi developez cateva poze si mi-ar place sa fie in genul asta.

Fundita :*

3 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

.jpg

Acesta e formatul.
Sau, la ce te referi si ai spus "format"?

| iuliiiiiiiiia explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Ma refeream cat pe cat, la dimensiune, nu stiu sigur sa ma exprim.
Pozele din imagine au marginile albe si in partea de jos e mai mult spatiu liber.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru iuliiiiiiiiia):

Link-ul tau nu merge. Eu am vazut formatul in adresa, plus ca mai toate imaginile digitale sint jpg sau jpeg. Poate dai un link valabil, sa vedem daca are date exif.