| 00dey a întrebat:

Hey. am un pisicut si marti era frig tare afara si el a vrut sa intre in casa, dar nu avea pe unde ..si a gasit un geam care era rabatat si a dat sa intre pe acolo. si s-a intepenit acolo si cateva ore bune nefiind nimeni acasa,el s-a tot zbatut si cu cat insista mai mult,venea tot mai in jos si locul se stramta tot mai mult si. puffff. in sfarsit. acum nu isi mai poate folosi deloc picioarele din spate. incearca sa faca tot posibilul, da nu iese nimic... aveti vreo idee? posibil sa si le fi rupt? sad

Răspuns Câştigător
| euAnonim100 a răspuns:

Am si eu o pisicuta, care s-a prins intr-un geam rabatat, dar in aprox. 2 luni si-a revenit. Asa ca daca nu este foarte batrana, isi va reveni. Si sanatate multa pisicutei! Funda?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Idee? du l la medic

| SimonaCristina a răspuns:

Du-l la medicul veterinar, sa nu aiba picioarele rupte sau sa fi ramas paralizat. Bafta!

| addy1999 a răspuns:

Care a fost distanta car a cazut? nu ii este rupt, dar depinde si de varsta lui... tinel in casa...

| Story_True_1995 a răspuns:

Salut! Am avut aceeasi problema. Si pisicul meu a avut acest accident! Peste cateva zile isi tara picioarele din spate. prima data am zis ca sunt rupte. Dar pentru ca pisicul era mic(in crestere) si-a revenit. Deci, daca pisicul tau este tanar isi revine, dar daca este mai batran du-l la un medic veterinar happy