| HGAlexYT a întrebat:

Am nevoie urgent de niște sfaturi. Mi-am gasit azi dimineata motanelul (are câteva saptamani) prins în geam, care era rabatat. La casa bunicii.

Am scos-o dar nu isi misca deloc picioarele din spate doar se târa. După aprox o ora doua a început să meargă ca inainte insa ii curge sânge din gurita si din fundulet. A facut treaba mare de doua ori si treaba mica o data. Dar sta numai cu limba putin scoasă, nu mananca si nici nu bea apa.
Ajutati-ma cu niște sfaturi va rog. Ce ar putea sa aiba.
Sau niște clinici veterinare din Brasov. Mulțumesc mult

Răspuns Câştigător
| GabyT10 a răspuns:

Clar trebuie dus la medic de urgenta, poate avea hemoragie interna.Incearca la Clinica veterinară Kronvet ER Brașov, Str. Aurel Marin nr. 3, 500299 Brașov. Telefon 0268 337 000, Urgențe Noaptea 0765 289 462 sau la cabinetul veterinar situat in centrul Brasovului URGENTE NON-STOP la Cabinet Veterinar Brasov: 0744683466.Multa sanatate motanelului tau.

| HGAlexYT explică (pentru GabyT10):

Salutare. Până dimineața și-a revenit motanelul. Nu mai sta cu limba afara si nici nu mai curge sânge sau alte lichide pe nicăieri de dimineața. A reușit să bea lăptic si la ajutat mult la scaun. A si luat o legătură din pateu. Acum sare singur inapoi pe coltar si merge normal.
Toarce intrunaaa. Si miauna cand nu il bag in seama.
O sa ii facem cel mai probabil un control de rutină săptămâna asta. Chiar dacă da semne sa nu fie nevoie.
Multumesc mult pentru răspuns si o zii cat mai frumoasa.

| GabyT10 a răspuns (pentru HGAlexYT):

Ma bucur din suflet ca si-a revenit happy.