| ...:::are a princess in a big world:::... a întrebat:

Hey! buna :* am primit o cartela vodafone cadou azi la scoala si nu stiu cum sa activez minutele si internetul cum procedez big grin?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*147#la optiuni, 5 euro 1000 min Vodafone, 60 alte retele, 1sapt gratis net

| frvtel a răspuns:

Cartela bonus nu are credit.Ca sa-ti activezi vreo optiune trebuie sa o incarci cu minim 4 euro.

| catalin94 a răspuns:

Suna la *147# si ai acolo mai multe obtiuni... poti alege intre tineri...si combina-te mult noroc