| MalIinush a întrebat:

Am cartela Vodafone. Si la oferta cu 5 euro am primit 50 mg. Cum pot sa ii activez? Minutele merg, dar internetul nu

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suni cu difuzorul pornit la Vodafone is astepti indicatii pentru ca trebuie sa iti dea niste numere sa le introduci si sa accepti cateva optiuni

| MalIinush explică (pentru mgtow):

Nu intelegi. Am dat la Vodafone. Am bagat 5 euro. Am activat extraoptiunea cu 2000 miin+200+50 mg. Doar ca mg nu merg. Trebuie sa ii activez de undeva. Am mai luat acum vreo 6 luni, dar am uitat cum i-am activat.

| mgtow a răspuns:

Am inteles dar tu ma confunzi, ai nevoie de indicatiile operatorului sau la magazin pentru ca singura nu poti face setarile de internet

| MalIinush explică (pentru mgtow):

Atunci am putut.

| mgtow a răspuns (pentru MalIinush):

Suna la Vodafone

| MalIinush explică (pentru mgtow):

Cu un robot nu pot vorbi?

| mgtow a răspuns (pentru MalIinush):

Te va pune in contact cu un operator

| MalIinush explică (pentru mgtow):

No. Treaba e ca data trecuta o mers. Si nu cred ca am activat nimic.

| mgtow a răspuns (pentru MalIinush):

Nu ai reusit nici atunci altfel mergea, acum vezi ce faci pune difuzoru sa auzi in timp ce ei zic unde ai de umblat si seteaza in limba romana mobilu

| MalIinush explică (pentru mgtow):

1: Nu am limba romana. 2: A mers netul, ca am intrat pe el.

| mgtow a răspuns (pentru MalIinush):

Prin wifi poate