| ftaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Idei pentru decoratiuni interioare la casa?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

laughing animal laughing auzi ma la el ce cocalar. bine ca nu a zis sa o picteze pe Gioconda cu lant de aur la gat si cu ghiuluri, in timp ce dansa lambada pe manele.

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Www.picturadecorativapepereti.blogspot.com
Poate gasesti ceva interesant pe acolo

| mgtow a răspuns:

Cheama un artist care stie sa faca desene pe perete cu aerograful, un animal agresiv sau un personaj care iti place in fiecare camera. Asa pare mai modern, perdelele se cam invechesc poti pune asa de fatada nu investi multi bani in ele, modernizeazate cu orice poti dar futuristic.

| mgtow a răspuns (pentru Danzell):

Mai intai uitate la tine dupa aia critica altii, ori esti un filit aerosol care nu are ce face acasa. Ocupate de treburile tale.

| Danzell a răspuns (pentru mgtow):

laughing animal laughing auzi ma la el ce cocalar. bine ca nu a zis sa o picteze pe Gioconda cu lant de aur la gat si cu ghiuluri, in timp ce dansa lambada pe manele.

| Danzell a răspuns:

Depinde ce iti place. si cat vrei sa schimbi.
Cauta-ti ceva de aceeasi culoare cu mobilierul din camera.
Eu de exemplu am mobilier de mahon, ceva mai minimalist/modern.
de obicei daca te duci la un magazin de decoratiuni interioare ar trebui sa gasesti si consultanti de decoratiuni interioare.
mai poti sa te uiti si pe net
uite aici un website
http://www.casamea.ro/

| Danzell a răspuns (pentru Danzell):

@misogin. adevarul doare. mai ales cand nu citesti si intelegi intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puneţi nişte perdele. Şi ai grijă la categorie.

| JosePpPp a răspuns:

Avand in vedere sectiunea "Dragoste si Sex " la care ai pus intrebarea iti pot sugera niste afise cu" Fata de la pagina 3 " si alte postere deochiate. Be serious ...ai categorie mai buna.

| scorpiaX a răspuns:

Aranjeaza dupa metoda chinezeasca feng-şhui (nu am habar cum se scrie dar stiu ce e, cred ca am nimerit)

| scorpiaX a răspuns:

Aranjeaza dupa metoda chinezeasca, japoneza ce e ea feng-şhui (nu am habar cum se scrie dar stiu ce e, cred ca am nimerit)

| Cliche a răspuns:

Nu la această categorie.