| Altadata a întrebat:

In camera am parchet maro mai inchis si perdeaua este un albastru mai deschis. In camera cand este lumina afara, lumina din camera este putin albastruie. Acum va intreb ce culoare s-ar potrivi sa o dau pe peretii?

Răspuns Câştigător
| Totenn a răspuns:

Cred ca alb s-ar potrivi dar daca nu-i asa poti cumpara o coala colorata si sa o pui pe perete sa vezi daca se potriveste cu parchetul/perdeaua

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu as da un crem.

| aXandra a răspuns:

Portocaliu?
Cred că o nuanță plăcură la ochi sau ceea ce-ți place, doar tu locuiești acolo.