| angelcore a întrebat:

Nu stiu unde ar trebui sa pun asta dar mna... Vreau sa fixez o oglinda de aproximativ un metru patrat pe perete, cu ce pot sa o fac? Dupa ce ar trebui sa ma uit la un supermarket?

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Cu holsuruburi. Dar iti trebuie si o bormasina pentru gauri. Va trebui sa apelezi la un mester daca nu te pricepi.

| angelcore explică (pentru Peridava):

Chestia e ca nu vreau sa fac gauri in rama

| Peridava a răspuns (pentru angelcore):

Atunci, nu ai alta solutie decit sa-i faci un suport ca o masa sau dulapior. Lipita de perete, va cade repede pentru ca varul se va desprinde sub greutatea ei.