| Overom a întrebat:

Salut, cat costa sa renovezi o curte asta insemnand niste dale si un gazon fals, in special ma intereseaza cat costa acele dale nu vreau scumpe ceva mai ieftin?

Răspuns Câştigător
| Roxxxxi a răspuns:

Cu multa placere daca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Cea mai buna oferta o poti primi doar de la magazinele de profil, incearca la mai multe si apoi poti sa alegi pretul cel mai convenabil.Respecte

| Overom explică (pentru LIN2010):

Multumesc de raspuns, tot respectul!

| Roxxxxi a răspuns:

Pai du-te la un hypermarket si cauta ceva mai ieftin.Fa economii.Intreaba cunoscutii tai.Dar cel mai bine ar fi sa mergi la magazin si de acolo te orientezi.

| Overom explică (pentru Roxxxxi):

Ok,mersi de raspuns

| Roxxxxi a răspuns (pentru Overom):

Cu multa placere daca te-am ajutat happy

| Overom explică:

Mersi