| Aoxkajcjw a întrebat:

Salut,cum ați învățat voi să schimbați o priza sau o baterie (la chiuvetă)? Eu am 22 de ani și nu știu ...nu a avut cine să mă învețe

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nevoia te invata cel mai repede.
Iar in ziua de azi, cand gasesti pe Youtube si cum se fierbe apa, e extrem de usor sa inveti orice.

| darrio2007 a răspuns:

Am furat de la altii, pe parcurs.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin incercari.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu este nicio problema ca nu ti-a aratat nimeni, fiindca in ziua de azi gasesti tot ce vrei sa stii pe internet.Ai cautat pe YouTube, de exemplu?

| antonioger a răspuns:

Youtube-ul e de mare ajutor in ce vrei tu, ma bucura tare mult sa aflu ca esti tanar si vrei sa lucrezi.