| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de unde as putea comanda online niste șmirghel pentru șlefuitoare rotativa diametru de 125mm prindere cu scai/velcro granulații 400/600/800/1000/1500/2000/3000/5000+ la bucata? Nu prea am găsit, daca știe cineva, mi-ar fi de folos.
Fundă!

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu am avut rabdare sa verific fiecare granulatie, dar cred ca mare parte din ele le gasesti la Dedeman si le poti comanda inclusiv online.

https://www.dedeman.ro/......ice/c/3580

| cristi202 a răspuns:

Crezi ca merita sa dai citiva lei pe produs si in jur de 20 pe curierul ce ti-l aduce? De aceea nu gasesti online la bucata.

| Catrice a răspuns:

La bucata la magazin.

| Tudor_Andrei_2000_5tm6 a răspuns:

La Dedeman are, din câte știu.