| Voicu_Ciprian_1998 a întrebat:

am o intrebare la care va ro sa raspundeti doar daca sunteti in domeniu:as vrea sa imi incep o mica afacere cu iepuri si nu stiu pe ce rasa sa merg dintre uriasul belgian sau californian vreau sa produc si pentru carne dar si pentru vanzarea exemplarelor va rog raspundeti cu argumente!

Răspuns Câştigător
| Ciobanu_Radu_1993 a răspuns:

Iti recomand uriasul belgian, deoarece poate ajunge la greutati de 6-7 kg, insa pot fi intalnite si exemplare de pana la 12 kg.

1 răspuns:
| Ciobanu_Radu_1993 a răspuns:

Iti recomand uriasul belgian, deoarece ajunge la greutati de 6-7 kg, insa pot fi intalnite si exemplare de pana la 12 kg