| anonim_4396 a întrebat:

Cum opresc butelia? Am rotit-o in dreapta, in stanga. Si nimic. Ajutor!

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu reusesti s-o inchizi, suna dupa un instalator sau cheama pompierii.
Intre timp lasa sa arda flacara la arzatorul legat de butelie, pentru a reduce riscul de explozie si pleaca de langa ea!

| sierra1 a răspuns (pentru Bula):

Ai uitat să-i spui să inchidă calculatorul

| Bula a răspuns (pentru sierra1):

big grin
... si telefonul

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal se inchide in sensul acelor de ceasornic. Ai sageata pe robinet. Daca nu merge inseamna ca este defecta. Trebuie vorbit cu centrul de unde ai luat-o sa ti-o schimbe.

| sierra1 a răspuns:

Dacă până acum nu ai sărit în aer și citești asta, felicitări, ai reușit s-o închizi

| nelyjoly a răspuns:

Mai degraba cereai ajutorul unui vecin decat aici.

| uahoe a răspuns:

Se inchide in spre stanga