| alexAlexalex9991 a întrebat:

As vrea sa aflu si eu ce tip de boiler este mai economic.
Eu in acest moment am un instant gpl si m-am gandit ca ar fi mai bun un boiler electric de 80l.
Sincer nu stiu cu care as iesi in avantaj pentru un dus zilnic de 10 minute.
Ms anticipat!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

De 80 este ok.

| neutrino a răspuns:

In mod normal mai ieftin este boilerul, dar daca il folosesti numai pentru un singur dus pe zi (?!), atunci nu mai este el cel mai rentabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, este mai bun si mai ieftin cel electric cu 80l! Eu am electric de 50 l si il am de 10 ani fara vreo problema! Sper sa iti iei elecric, numai binehappy