| Christian1 a întrebat:

Sunt pasionat de cultura si obiceiurile japoneze.Doresc sa-mi moderez camera la fel ca una japonezatongue.
Imi puteti da si mie niste exemple cu anumite camere remoderate?tongue

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand cat mai putine lucruri in camera, sa fie bine luminata, culori calde

o lampa de genul

http://ilovehandmade.ro/wp-content/uploads/2009/02/lampa-ikea.jpg?w=96

un dulap de genul

http://t3.gstatic.com/......tp?/images

un birou un scaun si cam atat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://blog.spotondesign.ro/casa-traditionala-japoneza/

Sper ca te'am ajutat...O zi buna. ♥

| Buburuzoi a răspuns:

-un evantai mare pe perete
-ferestrele sau usa geamurile de la usa sa fie in patrate bine definite
-poti desena chestii pe perete
-poti face pereti in 2 culor. una dintre sa fie maro
-un copac intr-un gavanos
-lenjerie de pat specifica
-fara scaune, le inlocuiesti cu niste perne sau niste bureti.
-veioza specifica la fel si lustra
Te descurci tu!
Bafta!