| mary1990 a întrebat:

Salut tuturor de pe TPU, am o mica întrebare, puteți sa-mi dați idei de decorare a camerei pentru zezonul ăsta... nu fluturi, sau flori, mai aștept happy orice altceva happy

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Www.picturadecorativapepereti.blogspot.com
Poate gasesti ceva interesant pe acolo

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru cristi202):

Cristi, uite doua super idei, sa le pui in practica. Mi-au placut tare mult:

http://i.imgur.com/L2p3EAj.jpg

http://i.imgur.com/RtlqD0k.jpg

Bine, la imaginea 2 sunt cam multi fluturi.;))

| cristi202 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Mmmm! Super, ideile! Cind voi avea ocazia, am sa le pun in practica, te asigur! Multumesc mult!

| Rakanishuu a răspuns:

Ai putea să angajezi pe cineva să-ţi deseneze pe tot peretele un pom, un anime, o fereastră cu vedere spre grădină (desen, evident), dacă se pricepe mai bine, poate chiar o galaxie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as avea bani sa-mi redecorez camera a-si face-o in stilul feng-shui:este linistitor, frumos si se potriveste orcarui sezon.

| anutza345 a răspuns:

Daca vopsesti pereti toata camera arata altfel cat despre obiectele decorative iti recomand o veioza sau o lampa pe comoda sou birou ca se poarta mereu si un glade in forma de piatra e tare dragut asa acum pentru ca vine primavara iti sugerez un bol cu fructe nu neaparat adevarate pe o masuta de cafea si un covor pufos

| nikyutzatha a răspuns:

Eu mi.am pus un lant de fulgi! de lusta am un nor cu fulgi si postere in stil albastru e destul de tare!

| PartyNow a răspuns:

Salut,ai putea sati decorezi camera cu lucruri facute de mina de exemplu:uragami iti dau site-ul:http://www.youtube.com/watch?v=2xlwq1dNt3g