| ady_4274 a întrebat:

Salut vreau sa ma mut in tineretului parca cam cum merg preturile cine e din buc
?
Si este o zona buna

6 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Pai iti recomand noul cartier de la intrare in bucuresti in bragadiru mai bine vino aici happy

Răspuns utilizator avertizat
| matt25 a răspuns:

Preturile au cam scazut in tot Bucurestiul, doar cei care traiesc in lumea lor mai tin preturi umflate cu pompa.:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mare prostie, dar acum este " fita ", este sa cumperi apartament in ansambluri " residentiale ".
Motivul?
Nu te poti baza ca au fost construite corect.
Costuri mari de intretinere, de multe ori aproape dublu fata de un apartament normal.
Daca ai bani, ai muncit pentru ei, sau mai ai de muncit pentru ei, mai bine cauta in blocuri vechi, in cartiere. Preturile sint mai mici si ai siguranta ca nu cazi cu blocul sau nu te " rupe " la intretinere.

| eddy_3193 a răspuns:

Eu unul îţi recomand Titan. Parcuri şi privelişti mai frumoase ca orice Tineretului / Cişmigiu / Herăstrău.

| ady_4274 explică:

Vreau sa cumpar un apartament cu 3 camere confort1 semidecamandat