| NoteBook20 a întrebat:

M.am gandit sa imi vopsesc dormitorrul in alta culoare,dar sunt in pana de idei! As dori sa ma ajutati sa gasesc culoarea potrivita! Tin sa mentionez, camera acum este un verde deschis! Funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Acum se poarta in 2 culori, fa 3 pereri albi si unul care este mai liber si mai vizibil alta culoare, o culoare care-ti place tie, sa te simti bine cu ea si sa nu devina apasatoare (cum ar fi rosu sau albastru inchis). tine seama de ce preferinte ai si poti crea o tema pe acel perete, daca-ti plac animalele fa-l o alta nuanta de verde pe care poti desena sau pune postere cu animale, daca-ti place apa sau cerul fa un albastru si poti desena pesti sau stele si luna. sau il poti desena tricolor, cum vad in poza ta, nu cred sa mai fie cineva care sa aiba asa ceva in casa happy