| Fuck off a întrebat:

Se poate schimba yala de la usa metalica? :-s

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Cred ai vrut sa schimbi butucul, cel cu cheile! e simplu, poti singur!

| Madalina_5058 a răspuns:

Da...se gasesc de cumparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Lacatus in domeniu "... putini, dar exista. Problema este ca pe piata au fost multe modele si trebuie bine studiat ce model aveti pentru a se potrivi cu ce veti cumpara. Totusi, am impresia ca de fapt vreti sa schimbati numai butucul. Si acesta se poate schimba dar trebuie masurata lungimea lui, daca are partile egale sau excentrice, apoi urmeaza calitatea, Un butuc poate fi intre 10 lei la taraba si 10 mil unul de super-mega -calitate! ( adolf )

| liviustaicu a răspuns:

Se poate schimba si yala si butucul. Poti sa le inlocuiesti si singur sau poti sa apelezi la o firma specializata. Gasesti pe google dupa reparatii usi http://www.reparatii-usi-metalice.ro/reparatii-yale-usi.html