| anonim_4396 a întrebat:

Cum deschid o usa(yala) metalica? fara sa sparg usa?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu cheia ai incercat?

| Arthur a răspuns:

Gaureste cu un burghiu butucul yalei. Dupa aceea baga o surubelnita si roteste, se va deschide.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing tocmai asta e ideea, nu cu cheia, ca nu e usa mea, e un pariu pe usa unui prieten, mare szmeu cu usa lui "anti-hoti"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa cumperi de la un magazin auto chit auto care se intareste repede si e tare... si il bagi in locul unde intra cheia, lasi o bucata mare afara sa poti sa scoti copia si deschizi usa
ai sanse de 50% sa mearga mie imi merge asa

| liviustaicu a răspuns:

Cauta pe google sunt mai multe firme care deblocheaza usi sau yale fara a produce stricaciuni usii http://www.deblocari-usi.net/servicii.html