| abianca3 a întrebat:

Stiti unde pot apela la o firma ce monteaza balustrade?

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Daca nu dai mai multe detalii nu te ajuta nimeni. De exemplu, in oras cauti? Ca eu de la Bucuresti nu pot sa iti recomand o firma in Timisoara de exemplu.

| abianca3 explică (pentru GdX):

In Bucuresti.

| dummitrualex87 a răspuns:

Buna! Eu am apelat la www.artexpert-inox.ro pentru o balustrada din inox imbinata cu lemn si sunt multumit de serviciile acestora. Recomand cu incredere!

| lmateiu1992 a răspuns:

Si eu iti recomand cu incredere www.artexpert-inox.ro Mi-au montat o balustrada din inox imbinata cu lemn si sunt multumit!

| andreivok a răspuns (pentru lmateiu1992):

Si eu ii recomand pe baietii astia. Sunt din Bucuresti si au fost super profi pe tot parcursul proiectului.

| Edi5643 a răspuns:

La o firma de montat balustrade