| anamariarot a întrebat:

Știe cineva unde aș putea găsi lumânări parfumate care să și parfumeze casa? Am avut doar lumânări din Pepco care, da, miros frumos dacă stai aproape de ele, dar altfel... nu se simte nimic. Cele de la Yankee Candle mi se par cam scumpe sad

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La mobexpert. da e cam 70 lei una

| anamariarot explică (pentru suntserios):

Dar împrăștie mirosul prin casă?

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Vrei calitate, scoți banul.
Văzusem chiar zilele astea (ma rog, specifice sezonului) prin supermarketuri la 10-12 lei care se simt cat de cat.

| Ax a răspuns:

In lidl gasesti

| GCV a răspuns:

Poți sa găsești la orice magazin

| Amyah a răspuns:

Uite aici https://tekushop.ro

| Baeatul a răspuns:

Draga AnnaMariaRot Trebue sa iti cumperi Betisoare Parfumate ca sa Miroase Frumos in Casa Sa Sprei de Camera care Parfumeaza Automat Camera 23 Lei Am dat Eu pe un Aparat cu Parfum in El era in Comuna Osorhei Locuesc Eu