| Alina_5575 a întrebat:

Unul dintre perusi mei e putin cam suparat, doarme pe cutia de la mancare si nu urca la fel de des si pe barile alea ce le au in colivie. Ce as putea sa ii dau sa nu mai fie asa?

Totusi il vad la fel de des ca manaca sau bea apa.

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Poate ca nu se intelege bine cu celalalt persu din colivie, de aceea stau despartiti.Incearca sa ii ti cat mai departe unul de altul, ca sa nu se ia la bataie sau intreaba un specialist.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Si a mea la fel eu am dat ieri comanda de vitamine si tot felul fa si tu la fel dai comanda de pe http://www.petsmart.ro/index.php

| SatanaInIzmene a răspuns:

O juma´ de pastila ecstasy.