| mellisa_1721 a întrebat:

Va rog dati-mi si mie niste idei cum se face sexarea la pui de gaina rasa mixta.adica prin ce se deosebesc puicutele de cocosi? vreau sa mentionez ca au o saptamana pui si au pene in aripi toti.si putina codita. funda+vot.va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! uite un link ce cred ca o sa iti fie de folos.
http://gospodariatym.sunphoto.ro/......a/28536583
O zi frumoasa sa ai!

2 răspunsuri:
| DushulRece a răspuns:

Doamne da e a 10 oara cand pui intrebarea asta, crezi ca sunt crescatori de pui pe site?

| SmoKeD a răspuns:

Asteapta sa se faca mai mari nu ai cum sa-ti dai seama doar de la 1 saptamana, iar cocosul este cel mai mare, mai impunator.