| mellisa_1721 a întrebat:

Pot sa le dau la puii de gaina castraveti fara coaja? mentionez ca au intre 3 saptamani si 4 saptamani.si mai vreau sa imi dati ceva idei de verdeata ca sa le pot da.

Răspuns Câştigător
| smecherulxxl5 a răspuns:

Ai putea sa le dai codita soricelului.este foarte buna pentru ei la varsta care o au

6 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Verde de paris

| mellisa_1721 explică (pentru sebysebyca):

Multumesc aici se vede cultura ta si in general a romanilor.iti multumesc mult.

| sebysebyca a răspuns (pentru mellisa_1721):

Simtul umoruluie o arta iar arta se naste din imaginatie, din cultura.eu mai degraba tind sa cred ca tie iti lipseste asa ceva.sa auzim numai de bine!

| mellisa_1721 explică (pentru sebysebyca):

Da simtul umorului la o intrebare atat de serioasa.imbecilule

| sebysebyca a răspuns (pentru mellisa_1721):

Daaa,atat de serioasa era intrebarea incat imi vine sa fac pipi! mama ta stie ce copil prost a facut sau seamana si ea cu tine?

| constructii24 a răspuns:

Daca le faci un ocol frumos in curtea cu iarba, acolo ei isi aleg ce le place si toata lumea este fericita!