| LaviniuA a întrebat:

Voi va felicitati atunci cand faceti un lucru bun?
Eu de ex m-am inregistrat pe mobil si pun sa ascult din cand in cand big grin
Am facut in sfarsit curat in casa pe anul asta, ca era putin mizerie si cred insecte. Deci am facut ceva extra big grin

Răspuns Câştigător
| ValentinMihai78 a răspuns:

E o dereglare mentală, ca să spun frumos. În rest, fiecare cu goangele lui, dar rețelele sociale au înnebunit unii oameni care au devenit dependenți de atenție, like-uri, share, filmare, fotografii.
Ar trebui fiecare să aibă o limită, iar viața privată, să fie privată și să nu fie postate toate prostiile!

| LaviniuA explică (pentru ValentinMihai78):

Boala "mi-au murit laudatorii" big grin

| ValentinMihai78 a răspuns (pentru LaviniuA):

Exact!

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sa te feliciti ca ai facut curat...se pare ca faci asta de maxim 2 ori pe an sau mai rar laughing

este normal sa fii impacat cu tine, sa te accepti, sa te intelegi, dar asta cu felicitatul nu o prea inteleg, un fel de narcisism pare!

este precum aia care trag de fiare si isi pupa muschii cand se privesc in oglindawinking

| Dragobeta a răspuns:

Faci ceva ce altii fac saptamanal si pastreaza curat in casa. Te feliciti pentru mizerie? Ciudat.

| LaviniuA explică (pentru Dragobeta):

Nu toti au hobbyuri din astea cu curatenia.

| Dragobeta a răspuns (pentru LaviniuA):

Asta nu e un hobby. E o obligatie.