| Bogdanys a întrebat:

Voua va place sa grdinariti? Daca da de ce? Dati-mi cateva motive va rog! ( cel ce da cele mai multe motive primeste funda)

Răspuns Câştigător
| ShadowKayne a răspuns:

Pentru ca ma deconecteaza.Gradunaritul este o activitate recreativa care imbina utilul cu placutul.Pe langa produsele ecologice obtinute in propria gradina, aceasta activitate ne deconecteaza de la stresul cotidian acumulat de fiecare.

4 răspunsuri:
| viviana269 a răspuns:

Nu stiu daca imi place dar la maicamea ii place si de aceea nu am incercat sa ma gandesc la asta...si cam atatbig grin

| Mijaiche_Alina-Andrada_1998 a răspuns:

Pai...poti sa-ti faci propriile surse de vitamine, nu costa si poti sa mananci legume si fructe cand vrei.

| kytty12 a răspuns:

.