| JaguarSType a întrebat:

Vreau sa-mi dresez si eu cainele sa faca giubuslucuri cum sa fac asta? Pana acum stie sezi si ataca atat!

Răspuns Câştigător
| KiduuTaw a răspuns:

Pai daca ii repeti in fiecare zi comenzile cainele tau va retine. Si eu am un caine si asa am facut. In timp ce ii spui ce sa faca incearca sa ii si arati ce trebuie facut pentru ca altfel nu va intelege. Chiar daca nu intelege prima data nii nu trebuie tu trebuie sa ii repeti zilnic sau de 2-3 ori pe zi ce vrei sa faca si nu uita! Sa invete fiecare lucru pe rand nu mai multe odata pentru ca asa nu va invata.
Funda?