| BUBULINA a întrebat:

Vreau sa zugravesc si nu stiu ce culoare sa aleg, ma puteti ajuta sa aleg culoarea?
Excludem urmatoarele :alb, galben si albastru
Daca se poate sa atasati si o poza.

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Nuanta unei incaperi depinde f mult de culoarea mobilierului si a parchetului sau mochetei. Nu e usor sa alegi o nuanta potrivita in acest sens, si sa fie si pe placul celui ce locuieste acolo. Daca esti din Bucuresti, sau din apropiere, te pot ajuta facind-o "pe viu", de fata cu tine, ca mai apoi chiar sa iti si zugravesc camera.
Si inca ceva interesant: www.picturadecorativapepereti.blogspot.com Poate ca aici vei gasi ceva care sa iti dea de gindit, nu doar la o singura nuanta, ci la o combinatie de nuante.

5 răspunsuri:
| boemdancehaha a răspuns:

Eu am peretii mov deschis si pe pilonii din camera mea (pentru ca am o camera mai ciudata) am tapet verde cu niste flori mov pufoase. E foarte dragut. Ai putea sa incerci ceva de genu.

| larry_3386 a răspuns:

Cred ca roz ar merge.imi pare rau dar nu stiu sa trimit imagine.

| marian_4709 a răspuns:

Buna eu sunt zugrav si acum ti-as recomanda roz se poarta... daca ai nevoie de zugrav contacteaza-ma pe nr 0724722907 ...ieftin -am echipa si terminam repede