| HaruNoHate a întrebat:

Actiunea din Hakuouki Hekketsuroku ( ultimul sezon ) ce continua in vreo manga? Daca da vreau si eu un site unde pot sa citesc online va rog.

Răspuns Câştigător
| eMiiau a răspuns:

Buna. Si eu am vazut anime-ul si am ramas placut surprinsa deoarece nu ma asteptam de la unul gen actiune sa fie atat de romantic. Am cautat continuarea deoarece am ramas cam confuza la sfarsit adica nu stiu daca Hijikata moare sau nu. Am mai intrebat prietene care s-au uitat si ele la anime-ul asta si mi-au zis toate ca nu s-a facut si manga. Dar mai este un sezon numai ca asta o exclude pe Chizuru. Sper ca te-am ajutat :3