| Temarry a întrebat:

Este posibila aparitia unui sezon 5 din Hakuouki? Deoarece Hakuouki Hekketsuroku s-a terminat intr-un mod ciudat. Iar daca nu va aparea sezonul 5 va fi macar un Ova sau un episod Special?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Sezon 5!? Din cate stiu anime-ul are 3 sez + ova. A mai fost lansat un film in 2 parti, una in August 2013 iar cealalta in Martie a.c.
Cat despre continuare, nu cred ca va fi un sezon nou sau ova care sa fie in continuarea sezonului 2 (Hakuouki Hekketsuroku)

1 răspuns:
| NgrMdx a răspuns:

Din cate stiu nu are sezon 5.Are doar:
Hakuouki Shinsengumi Kitan
Hakuouki Hakketsuroku
Hakuouki Sekkaroku OVA
Hakuouki Reimeiroku
Ar fi fost frumoasa o continuare ^^