| dαɴЗ a întrebat:

Alt comic: http://i.imgur.com/UPVlp.png

11 răspunsuri:
| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

E cel mai tare comic care l-am vazut vreodata!
BRAVO!

| Cristianne a răspuns:

"@dan3farafrica explică:
@ȚopăilăVreaCateogoriaCuDeseneAnimate, comicul este 100% facut de mine."

Eu cred ca este cam 50 %(daca nu si mai putin).
Fetzele sunt de pe un site, deci tu nu ai facut nimic altceva decat sa scrii...cat despre comic...it's okwinking

| dαɴЗ explică:

@ȚopăilăVreaCateogoriaCuDeseneAnimate, comicul este 100% facut de mine.

| dαɴЗ explică:

@ȚopăilăVreaCateogoriaCuDeseneAnimate, de acolo am luat fetele,(editate de mine).

| DrugFree a răspuns:

@OrbitY, cred ca ai fost sarcastic. Dan, nu ai putea sa faci ceva in paint fara sa pui niste fete acolo si tu doar sa scrii ce zic ei?
Nu mai posta toate comicurile pe TPU, alti useri o sa te jigneasca pentru ca nu e facut cam nimic de tine!

| DrugFree a răspuns:

@dan3farafrica, tu ma crezi prost, sau ce?! http://ragecomic.appspot.com/ asta e site-ul de pe care ai pus fetele e 37% facut de tine. Tu ai scris doar.

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

E bun happy

| AnaEindragostita a răspuns:

Nu ma mai opresc din ras laughing:laughing))))))) ce tareeee
fund Alaughing))

| geoox550 a răspuns:

Scuze.dar ii cam naspa.
nu ma face sa rad.
straight face

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Oara cand o sa incetati?
A, dar stai. Aveti acum "lumea voastra". Bucurati-va!