| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 intrebari :1)Stie cineva cand apare Soul Eater Repeat Show ca am auzit ca apare anul asta, cand?
2) Se mai face sezonul 3 din Vampire Knight caci in manga este si au zis ca o sa-l faca pana la urma dar am auzit ca s-a renuntat la ideea asta. Deci se face sau nu, stie cineva sigur sau o informatie mai recenta despre asta?

Răspuns Câştigător
| SooJin a răspuns:

1)nu am auzit de un astfel de soul eater.
2)VAMPIRE Knight l-am vazut si se zvoneste de sez 3 dar nu iti face sperante ca a zis unu de pe trilulilu.ro ca nu o sa se faca pentru ca nu sunt multi fani, au vizualizari putine la episoade si chestii de genul asta.

4 răspunsuri:
| Reiko a răspuns:

Yamada1chan, Soul Eater este un anime care se gaseste si pe animekage si pe deseneanime.ro si poate si pe alte siteuri, nu eram sigura cand apare refacerea lui dupa manga(caci actiunea nu a mai fost ca in manga de pe la episodul 30 daca nu ma insel) adica Soul Eater Repeat Show caci se spunea ca apare vara asta... Deci pana la urma nu va fi sezonul 3 din Vampire Knight? sad sad Era si o petitie online unde semnasera multe persoane pentru facerea sezonului 3, eu inca sper sa se faca desi nu cred caci sunt multe animeuri cu maxim 30-40 episoade din care nu se fac mai multe sezoane. Oricum, multumesc pentru raspunsul tau happy

| SooJin a răspuns (pentru Reiko):

Nu ai pentru cehappy. Vampire Knight nu cred ca va avea si un al treilea sezon.Multumesc mult pentru funda! love struck

| Ancuta_Cosmina_Melodi_1922 a răspuns:

1) A aparut sez 2 din SoulEaer si se numeste SoulEaterNot.

2)Am auzit ca pe DAO pe data de 8 august 2014 va aparea vampire kinght sez 3.

| Bonelly_Byencutza_1998 a răspuns:

1)A inceput se repeta de luni pana vineri cam de pe data...2-iulie-2012

2) Se zvonea ca se face inca un sezon dar s-ar putea sa nu se faca deoarece nu au multe vizualizari si like-uri dar au zis ca vor face si alte filme de genu asta! Comform lui maga ai place sa faca filme si pe viata asta ar vrea sa faca cat mai multe dar unii n-au simntul nostru! frate aceste desene sunt cele mai tari nu le intrece nici unul!love struck