| 拉维尼亚 a întrebat:

Am facut prima misiune la Naruto Arena, am castigat mai mult de 12 batalii. Cand dau la Ninja Missions imi arata prima misiune completa si pot sa le incep pe celelalte, dar caracterele mele sunt in continuare blocate. Mai trebuie sa fac ceva sa le deblochez?

Răspuns Câştigător
| allexx100 a răspuns:

Ca sa deblochezi caractere trebuie sa faci misiuni. Cateva misiuni, precum prima misiune cu Sasuke, doar deblocheaza alte misiuni si iti dau niciun caracter. Ar trebui sa poti face urmatoarele misiuni:
The Search for Jiroubou
The Search for Kidoumaru
The Search for Tayuya
The Search for Sakon
Dar tine minte! Ca sa le poti face trebuie sa ai rankul de GENIN, adica level 6+. Level faci cand castigi lupte in LADDER GAMES. Misiunile le poti face si la QUICK GAMES pentru ca acolo nu pierzi/castigi experienta.
Eu am level 31 cu toate caracterele deblocate (in afara de Yondaime Hokage). Daca mai ai nevoie de ajutor poti sa-mi dai mesaj happy

| 拉维尼亚 explică (pentru allexx100):

Si pana la urma trebuie sa fac si urmatoarele misiuni ca sa mi se deblocheze caracterele pentru prima misiune prima?

| allexx100 a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Nu toate misiunile iti dau caractere. De exemplu prima nu da niciun caracter, dar cele enumerate de mine da.

| victorbocy98 a răspuns (pentru allexx100):

Auzi allexx100 imi poti zice te rog echipe bune pentru:The Search for Tayuya, Jirobou, Sakon si kidomaru ca am avut un cont mare da so stricat te rog zi-mi.

4 răspunsuri:
| victorbocy98 a răspuns:

Ca sa faci misiuni cum ar fi The Search for Tayuya trebuie sa castigi 5 dueluri la rand cu temari sau shikamaru