| anonim_4396 a întrebat:

Am o dilema: in robotzii cine sunt vocile lui mo si foca? funda + vot

Răspuns Câştigător
| CosminM a răspuns:

Buna. Sunt niste tipi din Cluj, dar nu sunt vocile lor reale, ci sunt facute pe calculator in toata echipa sunt 4 oameni ( 3 tipi si o tipa) iar unul dintre ei cu asta se ocupa sa schimbe vocea pe un program pe Pc.

3 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Vocea este a lui Codin, "conducatorul" grupului. Este inregistrata vocea lui si remixata de catre Cezar "Druidul"(sunetistul).

| KoKo56 a răspuns:

Intra pe creative monkeyz si sigur o sa gasesti

| crmr a răspuns:

Awesometron, mo si foca sunt Codin iar maimutoii, vrajitoarele, pufoseniile sunt Ramona uite aici min2, 29 http://creativemonkeyz.com/roboti/ce-s-a-intamplat-la-tiff/