| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Am reusit sa fac un desen cu fratele lui Mihai :http://i.imgur.com/mTixw.png.

24 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Nu inteleg! De ce ai postat hidosenia asta? Nu prea ne intereseaza ca ti-a luat 2 minute sa-l faci si ca l-ai facut la plictiseala.Fa chestii de astea pentru tine.Cand vrei sa expui ceva, asigura-te ca nu este facut la plictiseala, ci este lucrat cu seriozitate si indemanare.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru BlackVeil):

Ai dreptate, dar am facut-o ca un model. Data viitoare o sa-l fac mai bun, si mai lucrat. Mmda, deci ceilalti care fac comicuri si alte panarame din ce fac din talent?

| BlackVeil a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Treaba lor! Tu daca ai talent, arata-l si atat.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

What the actual mating action...

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru MalleusMaleficarum):

De ce nu spui in romana ca sa vdem ce vrei sa spui?

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Pentru că vroiam să spun mai simplul, binecunoscutul şi clasicul "what the f..." dar se cenzurează.
A, da, şi e o porcărie.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru MalleusMaleficarum):

Ms oricum pentru compliment, sa te vad pe tine ca poti sa faci mai bine bei inteligentule. Si in plus mi-a luat 2 min. Daca statea sa te gandesti mai bine cred ca nu mai spuneai tu treaba aia. Si recunos este o porcarie caci mi-a fost lene si somn sa o fac, mai postez unul si sa nu-ti musti limba ca nu te-am injurat big grin. Oricum pana la urma nu ma supara gandul ca spui ca desenul este o porcarie ci ma supara gandul ca vorbesti ca sa te afli in treaba, mai invata sa gandesti dupa aia vi pe TPU.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu mai bine înveţi tu să scrii, măcar de nivel de clasa a V-a?
Şi mă doare cam la pu*lă de cât ţi-a luat ţie să faci mizeria aia; nu e comic, nu e amuzant, nu are ce căuta la categoria "Benzi Desenate", dacă l-ai postat doar pentru complimente şi pupincurisme de la alţi puştani care-ţi împărtăşesc vârsta nu ţi-a ieşit. Şi chiar nu cred că ţi-ai găsit persoana potrivită pe care s-o provoci la desenat, sunt la un liceu de artă. (Deci tragi tu concluzia.) Şi dacă tu însuţi ştii că e o porcărie, şi afirmi singur asta, atunci la ce căcat îl mai postezi? Nu are sens să postezi un desen care e prost sau făcut la plictiseală (în cazul tău ambele), desene de genul vezi oriunde, postează ceva special şi reuşit, dacă nu cer prea mult şi amuzant.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru MalleusMaleficarum):

De ce nu faci tu mei artistule? Nu ma intereseaza ca esti la o scoala de arta si nu ma intereseaza ce spui despre mine. Poti sa spui orice vrei, pe mine practic nu ma intereseaza pesoanele care comenteaza ca sa se afle in treaba, si ma refer la cei care comenteaza ceva de exemplu : Nu mai fa ca faci urat; Apuca-te de altceva ca nu ti se potriveste. Bla Bla. Deci mi-ai spus sa trag eu concluzia esti un om care vrea mereu altceva si nu se multumeste cu ce are. Eu asta am observat, poti sa spui si tu ce vrei despre mine ma doare in ****.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Chiar crezi că eu am menţionat asta ca să mă dau mare? laughing În faţa cui? De fapt stai, nici măcar nu suntem faţă-n faţă, comunicăm într-o lume virtuală.
Am zis asta ca să bagi şi tu la căpuţ că nu vorbesc aiurea, neştiind să trasez o linie. Şi ţin să te corectez, dacă într-adevăr nu te interesa ce zic/cred ceilalţi despre tine nu-mi răspundeai deloc, dar ai făcut-o.
Şi eu şi ăia de-ţi spunem că nu te pricepi sau/şi că nu meriţi să continui (fiecare în felul lui, eu ţi-o zic verde-n faţă) nu o zicem ca să ne aflăm în treabă, cum crezi tu. O zicem pentru că noi chiar aşa credem şi considerăm inutil să continui cu ceva la care efectiv sugi.
Şi de unde ai ajuns tu la concluzia asta mă rog? De la 2 răspunsuri? Wow, ce bine "citeşti" oamenii. Şi nu e cazul, da' concluzia ta n-ar fi rea deloc; ce ai zis tu prin "esti un om care vrea mereu altceva si nu se multumeste cu ce are" e definiţia brută a unui om ambiţios şi cu voinţă. Ce-i rău în a nu sta ca un trântor la acelaşi nivel împuţit şi a progresa?
Şi totuşi pe tine te doare undeva, pe mine nu mă doare nici 2 m în faţa pu.lii.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru MalleusMaleficarum):

Ai dreptate, dar inca ceva efectiv sugilaughing. Tu nu vezi ca eu te-am pus la incercare? Daca te-am suparat scuze, nu sunt genul de om care sa faca asta. Si nici odata nu o sa giu cu nimeni. Stiam prea bine lucrurile care mi le-ai spus, si de fapt desenul l-am facut din plictiseala, dar sincer nu mi-a placut niciodata sa fac ceva simplu. Eu sunt genul de om care atunci cand promite ceva face. Nu-mi place sa ma cert, si nici sa ma dau mare, si nu mai folosi cuvinte urate, pe bune vorbind, nu o sa rezolvi nimic, chiar daca vrei sa faci asta. Lucrurile urate spuse de altii nu trebuie puse la suflet.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru MalleusMaleficarum):

Si inca ceva, eu te intrebasem altceva, daca il poti face si tu, dar mai cooerent si mult mai lucrat.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Posibil, fac tentative anime de ceva timp.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru MalleusMaleficarum):

Oricum ce zici, facem un concurs sa vedem care face mai bine?

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

You're on.
Acelaşi desen? Altul?

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru MalleusMaleficarum):

Alege tu, orice desen, bine facut in paint big grin

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Hmm, păi să fie tot din anime-ul Naruto Shippuden, chiar Naruto:
http://browse.deviantart.com/? qh=§ion=&q=naruto+shippuden#/d3gtcwm
Imaginea asta.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică:

Mi-a luat 2 min sa-l fac, dar l-am facut cu paint si mi-a iesit foarte urat.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică:

Cred ca mai fac unu

| roxkiss a răspuns:

M-am speriat din cauza ochiulu ))) dar in rest e f bine, incearcsa il desetzi pe hirtie)))

| CrysaCrysy a răspuns:

laughinglaughing nu-mi place ochiul.Dar este destul de reusit.Fa ceva la ochiul alalaughingrolling on the floor!