| Holyman a întrebat:

Am revenit cu un nou comic! Este mai perfectionat dar este scurt! Totusi sper sa va placa!
http://i.imgur.com/n1nO1.jpg

6 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Foarte fain

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Cat de adevarat -________-" din pacate.

| Holyman explică:

Am ramas in pana de idei ca il faceam mai lung si KoKo56 fami tu un comic misto sa te vad! Si SongsoftheSabbathSacrifice mai tineti gura! Chiar m-am cinuit pentru comic dar voi ma refer la KoKo65 si la SongsoftheSabbathSacrifice nu puteti sa apreciati ce face omul chiar daca este naspa sau nu omul ala ala a vurut sa va impresioneze dar voi numai sa criticati stiti!

| HaruhiFujioka a răspuns:

Super! Faci niste comicuri grozave doar fa-le mai lungiwinking

| yomisam a răspuns:

Grafica e buna, dar restul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amuzant si frumos.
Dar fa-le mai lungi puppy dog eyes