| Cosma_Mihaela_1999 a întrebat:

Animeul Hiiro no Kakera are cumva si genul romance?
Si mai spuneti-mi niste animeuri bune ca genul romance.
Merci dau funda!happyhappy

Răspuns Câştigător
| Dalyan a răspuns:

Da apartine si genului romance daca la asta te referi, l-am vazut e un anime deosebit..parerea mea..Pai sa iti spun la ce m-am mai uitat eu si apartin genului romance: Hakuouki (2 sezoane +OVA), Nana, Ouran hight school host club, Vampire Knight, Paradise Kiss, Tonari no kaibutsu-kun, Bokura ga ita, Lovely complex, Amnesia, Kami-sama hajimemashita, Uta no prince-sama (e sezoane), Itsuka Tenma no kurousagi, Sukitte ii na eu(y o), Earl and fairy, Koutoura-san, Itazura na kiss. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| naruhina a răspuns:

Pai ar mai fi: Sukitte Ii na eu, Kimi ni todoke, Ouran high school host club, Kaichou wa maid sama, Rosario+Vampire, Tonari no kaibutsu-kun si nu am auzit de animeul Hiiro no Kakera...sorry happy