| bigsy a întrebat:

Are cineva intrebari la toate categoriile?laughingnu mai stiu ce sa intreb.big grin

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Nu

| bigsy explică:

Nu. adica eu voiam sa intreb: ai macar o intrebare la fiecare categorie?

| Bianca99_8288 a răspuns:

Intrebarea la categoria jocuri PC/online este:,,Buna,TPU! Cine stie niste jocuri cu mario,masini, de gatit, de imbracat papusi etc...''
2.La categoria Muzica:,,Buna,TPU! Cine stie niste melodii cantate de Jennifer Lopez,Selena Gomez, Miley Cyrus, Demi Lovato etc...Aceste intrebari le-as pune eu.Nu trebuie sa imi dai funda decat daca te-am ajutat.