| RorySan a întrebat:

As dori si eu niste anime gen harem, romantic

cele mai bune multumesc

FUNDA
am vazut brothers conflict
hiiro no kakero
yamada -kun 7 nin no majo
date a live
highcshool dxd
nisekoi\
rosario da vimpire
la cordo o'ro

mersi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm iti recomand Kampfer, pentru ca e ff pervers laughing ai mai putea sa te uiti si la : Maken-ki, to love-ru (are vreo 4 sezoane, dar merita vazut), they are my noble masters, si ar mai fi harem / romance si shuffle sau clannad, dar chiar daca nu au grafice foarte bune, sunt extrem de dramatice ambele.

Pe langa asta, mi-a mai placut si Saekano, si yuru yuri, care urmeaza sa aiba un al 3-lea sezon in aproximativ 3 saptamani ^.^ chiar daca yuru yuri nu prea are romance, este despre 4 fete, si genul principal ar fi comedia, dar chiar merita vazut tongue

si inca unul care mi-a placut foarte mult, chiar daca sunt doar 2 precedente, deci nu prea ai putea zice ca este harem, ar fi Boku wa Tomodachi ga Sukunai dar chiar daca nu prea este harem, are ceva love si este foarte amuzant, chiar merita vazut.

Sper ca te-am ajutat cumva ^^ daca da, vizionare placuta.

| Sakura13574 a răspuns:

Amnesia
Kamisama hajimemashita
Bonjour Koiaji Patisserie

| Yonaa a răspuns:

Heiia ^_^. Uite nişte anime-uri care se aseamănă cu ce ai zis tu :
Uta no Prince-sama
Akatsuki no Yona
Kamigami no Asobi
Kamisama Hajimemashita
Brave 10
Arcana Famiglia
Diabolik Lovers
Kaichou wa maid-sama
Hakuoki,
Tokyo Ravens
Tonari no Kaibutsu-kun
etc.
Multe sunt de acţiune. laughing Dar au şi ce vrei tu. Sper că te-am ajutat :3.