| AriaxD001 a întrebat:

TPU! Am vazut anime-urile: Inuyasha, hakuouki, baka to test to shoukanjuu, Vampire knight, zero no tsukama, anohana, nana, ouran high school host club, Itazura na kiss, gosick, Lovely Complex, Barakamon, Special a, kaichow wa maid sama, hyouka, tonari no kaibutsu-kun, shakugan no shana, uta no prince sama, Toradora, Rosario to vampire, Clannad, kampfer, Sankarea, Hidan no aria, Full metal panicv, bokura ga ita, Sukitte ii na eu, aou haru ride, yumeiro patissiere, 11 eyes, diabolik lovers, Kamisama hajimemashita, inu x boku ss, brothers conflict, hiiro no kakera, kotoura-san, high school dxd, chuunibyou demo koi ga shitai, rosen maiden, nisekoi, Shugo chara (love struck).
Ati prins ideeea, adica genurile : school, romance, actiune ( respectiv supernatural). P.S. Nu vreau liste de pe net. Mersi! :*

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Hei
Sa inteleg ca ai vrea niste recomandari?big grin
Arcana famiglia
True tears
Ouran highschool host club
Ao haru ride
Si Golden time