| Orton_6137 a întrebat:

Asta e primul meu comic http://i.imgur.com/VyKYn.png

Ce parere aveti? Va rog fiti sinceri.

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Pai daca vrei sa fiu sincer... iti spun ca nu e cel mai reusit comic pe care l-am vazut.
Dar sa nu-ti faci griji, sunt sigur ca urmatorul va fi mai frumos si tot asa...

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheGrayWolf21 a răspuns:

Eu sunt sincer e un ...ca...**** stricat intr-un burduf de caine umed care miroase a paraziti infectati cu h1n1 mortali amestecat cu pipi de cal si gandaci umezi. nu te supare dar e stupid nici nu inteletg si e usr de facut pot sa- fac in 2 min

| AcrossTheSky a răspuns:

Ce sincera esti @MadaMadalina laughing!

| Gumã a răspuns:

Dar asta nu e comic, e doar un desen big grin

Hmmm el insine e asa si-a asa

| OneMoreChance a răspuns:

Ca sa fiu sincer, SUCKS

| OneMoreChance a răspuns:

Orton : sunt cool
TPU : Oooo daaaa estii "cooool", defaaaaapth stai sa ne mai gandim thinking YOU SUCK LILL' KID

| OneMoreChance a răspuns:

@Dash, nu mai minti baiatu'

| NobodyHeree a răspuns:

As fi sincera, dar daca as fi, Stela cu siguranta m-ar da afara.So...

| LoL a răspuns:

Bunicel...da nu prea uite trebuie sa faci un desen prin care sa exprimi ceva orice sa te faca sa razi sa plangi(ma rog nu chiar) sau sa fie ceva despre dragoste si romantism acesta e doar un desen cu niste omuleti si scris...nu te supara dar acesta nu e un comic dar daca vrei sfaturi despre cum poti face un comic du-te la profilul meu uitate la prieteni si apoi uita te la profilul lui LeidiJeg si vezi intrebarile ei sunt vreo doua care iti arata cum sa faci comicuri
sper ca te am ajutat funditapuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes?

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Bine,dom'le te-ai uitat ca exista si categoria C-o-m-i-c-s? De ce o postezi aci?

| Capriciosa a răspuns:

Naspa.

| Capriciosa a răspuns:

@ăăăă

Nu-i asa?

| AaaMoods a răspuns:

Intrebare capcana.
Asta e comic?
NU sunt eu asa expert dar mai amuzant e sa citesti o carte de joc!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si...unde e comicul? raised eyebrows

| stefan31 a răspuns:

Salut! Un lucru e cert: mai ai de lucrat big grin

Poate daca vei mai exersa iti vor reusi mai bine.Succes!

| nassy2nice a răspuns:

Paaaaai...poate ar trebui sa mai exersezi.Ce ar fi daca prima data incerci un comic pe o foaie de hartie nu pe calculator. Daca vrei neaparat sa o arati scaneaz-o