| RobYnRobYn a întrebat:

Primul meu comic :P

P. S: Fiti cat de sinceri puteti!

http://i.imgur.com/sBSiq.jpg

Răspuns Câştigător
| lalalalallll a răspuns:

Doar eu am râs?

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Stii ca pierzi prea mult timp pe 9gag atunci cand recunosti comicul asta postat in alta limba acum o saptamana...dar merita

| Bogdanux a răspuns:

*este cat mai sincer*

Răspuns utilizator avertizat
| MâţulMov a răspuns:

Spanzura-te.

| MyObsession a răspuns:

Da,plagiatoare.
Tot ce ai putut să faci este doar să copiezi pe google translate, normal din engleză în română.
Personajele nu sunt făcute de tine, nu ai cum să ne fraiereşti fiindcă alea sunt meme faces şi le găseşti oriunde pe 4chan şi 9GAG.
Concluzia: Lasă-te.

| RobYnRobYn explică (pentru MyObsession):

Niciuna,sunt folosite fete din myfacewhen dar o sa incerc sa le verific si pe alea care mi le-ai reprezentat. Poate apare si pe 9gag, nu imi pasa...niciodata nu m-am uitat pe el, desi aud destul de des de site.

Oricum, merci de sinceritate happy >big grin

| PinguinuL a răspuns (pentru MyObsession):

4Chan si 9Gag in aceeasi fraza pozitiva, niciodata.

| Bya132 a răspuns (pentru RobYnRobYn):

Copiatoare, copiatoare, plagiatoare, plagiatoare, varză, varză, varză călită! Varză! Praf! Terminată, muci, moartă, las-o baltă, praf, pulbere, jet oceanic, pa-pa, good bye, t/a nu te vrea, 9gag, 9gag, 9gag!

Cu alte cuvinte: Jet.

| blueangel99 a răspuns:

Mda, veche faza. Dar era mai funny dacă personajele le desenai tu, cu mâna ta, nu le copiai după NET.

| αndï a răspuns:

Am ras putin... dar e ambiguu, pentru ca daca asta chiar era o conversatie intre mine si mama in 5 secunde stiam deja sa-i raspund 40 de argumente pentru care ma sterg la fund dupa ce ma cac, si alte 40 pentru care n-am chef sa-mi fac patul, pentru ca oricum dorm din nou in el big grin

| Downfall a răspuns:

Mai bine fii originală straight face

| Frunziix3 a răspuns:

Imi place.rolling eyes

| auroraa a răspuns:

Pai doar l-ai tradus pe cela care a fost un timp foarte popular si ai utilizat un font nou si greu de inteles, incearca ceva sa creezi tu, apoi cere pareri happy no offense

| AndreeaLove10 a răspuns:

Jet de pe t/a!

P. S. Baga-ti capul in toaleta si trage apa.Ai grija sa ajungi in Oceanul Pacific...

| Mindreader13 a răspuns:

E copiat.

| WldWld a răspuns:

Mda e de pe 9gag tongue

| ShadowWall a răspuns:

Plagiatoare infecta...Jet de la t/a, crezi ca noi nu stim de 9gag?