| AleTheKiller666 a întrebat:

Buna!
As vrea niste anime-uri Yaoi pe care le pot gasi si rosub, va rog.

3 răspunsuri:
| WhatABeautifulDay a răspuns:

-Love Stage
-Junjou Romantica
-Super Lovers (shonen-ai, nu chiar yaoi)
-Sekaiichi no Hatsukoi

Doar o recomandare, dar in total oficial sunt sub 100 anime-uri yaoi si cam toate sunt dezamagiri din punctul meu de vedere, daca iti place acest gen ar trebui sa citesti manga yaoi, desi nu prea gasesti in romana.

| AleTheKiller666 explică (pentru WhatABeautifulDay):

Baaa, le-am vazut pe toate de mai sus, si pot spune ca sunt in topul meu, dar as vrea si altele, dezabagiri sau nu, yaoi sa fie

| WhatABeautifulDay a răspuns (pentru AleTheKiller666):

Anime-urile yaoi nu prea sunt traduse in romana, doar pe astea le-am vazut pe site-uri.