| Dalyan a întrebat:

aveti idee daca anime-ul Kuroko no Basket urmareste intrutotul manga? Si cam pe la ce capitol s-a ajuns la sfaristul sezonului 2? Dau fundita+vot.

Răspuns Câştigător
| Alex10Roxy a răspuns:

Kuroko no basket e animeul meu preferat si am citit putin si manga. Da! urmareste manga in mare parte. Imi pare rau dar nu mai stiu exact la ce capitol s-a sfarsit. Daca vei citi manga vei gasi acolo capitolul. Se termina exact la fel ca si anime-ul. Sper ca te-am ajutat macar putin!

| Dalyan explică (pentru Alex10Roxy):

Hei, e de ajuns sa stiu ca urmareste manga, ma descurc eu sa gasesc capitolul.Multumescbig grin

1 răspuns: