| Alexandra58 a întrebat:

Caut si eu un site pentru a creea povesti care sa ramana in calculator. Dar as vrea sa le creez online nu sa il trag in calculator. Imi place sa creez povesti si de aceea vreau un site. Va rog ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Inteleg ca ceea ce vrei este un editor de text online. Poti sa gasesti usor pe google. De asemenea, ai putea sa folosesti dropbox. Cu dropbox, ai un folder comun la toate dispozitivele in care instalezi dropbox, informatia fiind salvata pe internet si orice schimbare care are loc cu un fisier din folder este aceeasi peste tot.

| Alexandra58 explică (pentru irbis):

Multumes pentru ca mi-ai spus.

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Sau poti incerca sa-ti faci un blog/website. Asa poti afla si parerea cititorilor.
Recomand www.ucoz.ro... e gratuit si usor de folosit.